Loading
Loading
AUTOTUNING
Loading
Loading
LAT   РУС   

AUTO TŪNINGS. ĀREJAIS TŪNINGS. AIZSARGSTIEŅI.

Izgatavojam un uzstādam dažādu marku automašīnām priekšējos un pakaļējos aizsargrežģus, sliekšņus un sliekšņu stiprinājumus. Pēc individuālā pasūtījuma piedāvājam auto tūningu Jums vēlamai automašīnas markai.
Mūsu auto tūningu konstrukcijas testētas uz izturību un drošu lietošanu reālos bezceļa apstākļos.
Mēs piedāvājam pulētās aizsargdugas un dekoratīvo auto tūningu pēc klienta individuālajiem pasūtījumiem no nerūsējošā tērauda caurulēm.
Lai sniegtu Jūsu auto īpašu individualitāti un ekskluzivitāti, ALMANN piedāvā elegantu sporta dizainu. No nerūsējošā tērauda caurulēm izgatavotais auto tūnings garantē izstrādājumu augstu kvalitāti, drošību un komfortu. Visas izstrādājumu konstrukcijas pulētas līdz spoguļspīdumam, nepakļaujas korozijai un ir ērti uzstādāmas.
ALMANN izstrādājumi no AISI-304 markas nerūsējošā tērauda ir vieglāki par saviem analogiem no melnā metāla, pie tam ir triecien izturīgāki.
ALMANN pulētie izstrādājumi no nerūsējošā tērauda caurulēm, atšķirībā no hromētiem vai krāsotiem izstrādājumiem nekad nesprēgā un nelobās.
Uzstādot ALMANN aizsarg-dekoratīvās konstrukcijas, pārsvarā nav jāveic papildus urbumi mašīnas virsbūvē. Atkarībā no auto markas, izstrādājumi stiprinās pie automašīnas rāmja četros vai sešos punktos. Lai kur Jūs atrastos, uz ceļa vai bezceļa ALMANN aizsargkonstrukcijas nerada auto virsbūves vibrācijas. Daudziem auto modeļiem ir stiprinājumi priekš papildus apgaismojuma lukturiem.
Loading
© SIA Protube Riga, Latvia
.

Loading
Kontaktinformācija
..............................................................................................................

Pasta adrese: Kandavas 41a, Rīga LV - 1083, Latvija

Tālrunis: +371 - 67451641;

Fakss: +371 - 67451678

e-pasts: info@protube.lv